Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Хуан-Ді

— Я тепер дуже люблю шахи…

Тепер, коли немає на Землі Божественних Володарів*, Я люблю мудрий спокій і далекоглядність стратегії шахіста — того, хто знає майбутнє на багато ходів уперед.

Зараз у Китаї підростає Мій Син. Він учитиме людей Землі Мудрості Бога — на основі найглибшого Спокою і Божественної Стратегії життя...

А зараз Я хотів би сказати дещо про те, що вічне — вічне, як сяйво зірок у вселенських просторах...

— Вічне — це ЛЮБОВ!

Приходять, розцвітають і зникають цивілізації, виникає і зникає життя в нових куточках всесвіту — а ЛЮБОВ скрізь залишається незмінною Основою Сущого.

ЛЮБОВ — це мова життя, якою говорить Бог у всесвіті!

ЛЮБОВ — це мова, якою людина може розуміти людину!

ЛЮБОВ — це мова, якою людина може розуміти Бога! Адже Бог є ЛЮБОВ!

— Хуане-Ді, а як Ти Сам пізнав Творця?

— О! Це було так давно, що Я і не пам’ятаю! — жартує Хуан-Ді. — Я так давно став єдиним з усією вселенською Споконвічною Свідомістю, що навряд чи доречно зараз розповідати Мою історію.

Я був — завжди! Я стояв біля джерел зародження Землі, і далі весь її розвиток — від початку і до цього дня — відбувається на Моїх Руках.

Місія Моя — вселенська. У Мені живуть зірки, галактики — весь виявлений всесвіт.

А для шукачів Мене — Я є Непроявлене. Я також надаю можливість для пізнання “будівельного матеріалу” всієї Світобудови*.

Я не будую Брахманічних Махадублів, майже завжди залишаючись по той бік “дзеркала”*. Я виходжу в Творіння з Моєї Обителі, проходячи через світи “задзеркалля”.

… Будучи вже Вселенською Божественною Душею, Я “в’їхав” у струмінь життя на Землі. Як і багато Інших, Я знаходив Божественність не на планеті Земля. Але, яким би не був своєрідним Шлях сходження тієї або іншої душі, — закон розвитку для всіх єдиний.

Існує Велике Безкрайнє Дао, і існують створені Дао окремі душі, яким потрібно навчитися правильно використовувати отриману в дарунок від Дао свободу волі.

Свобода волі — дуже цікава штука. Вона може привести душу до падіння в безодню, а може — до неймовірних висот… Усе залежить від того, як її використовувати.

Правильне використання свободи волі веде до бездоганного життя.

Існують три щаблі оволодіння бездоганністю:

 

Перший щабель, що його повинна подолати душа, — це навчитися жити в піднебесному світі, не порушуючи його краси, гармонії та рівноваги. Це — етика взаємин із втіленими істотами та всіма іншими елементами Творіння.

Я, як і будь-який Аватар, розповідав людям про закони, якими вони повинні керуватися, взаємодіючи з навколишнім світом. Я навчав людей насамперед етиці. Етиці потрібно вчити саме людей: адже нижчі форми життя майже ніколи не порушують гармонію світу. Прагнення порушувати закони Дао властиве людині...

Душа, що виявилася здатною інтелектуально осмислити, увібрати в себе ці закони і вибудувати своє життя згідно з ними, — подолала перший бар’єр бездоганності. І Дао дозволяє таким душам, бездоганним у мирському, рухатися далі.

На другому щаблі люди, які дотримуються законів краси, повинні і себе перетворити на красу. Вони повинні злитись із красою воєдино, стати нею. Йдеться, зрозуміло, не про прикрашання тіл, а про перетворення на красу себе як душі. Цей щабель освоюється через психоенергетику — очищення чакр та інших структур організму, а потім — розвиток себе як духовного серця.

Методологічних варіацій тут може бути багато, але суть їх одна: є “Небесне” — Дао, є “земля” — матеріальний світ, а також є душа, яка повинна прокласти собі Шлях від “землі” до “Небесного”, від “Інь” до “Ян”. Наприкінці цього Шляху душа зливається з Красою Дао, стає Нею.

Третій щабель оволодіння бездоганністю полягає в тому, щоб душа, злита з Дао, навчилася активно творити Вищу Красу на Землі — кожним своїм словом, думкою, дією вихлюпуючи в світ Іскри Краси з Нескінченного Океану Дао…

… Я почав Своє Служіння Аватару на зорі життя планети Земля. Китай протягом тисячоліть був основною зоною докладання Моїх сил. Я ніс людям закони моральності і закони збагнення Вищого. Я проявляв Любов Бога — у світ, щоб люди захотіли стати подібними Мені.

Є закон подібності: “Подібне притягує подібне”. Я сіяв у душах крупинки Любові — і потім протягом століть міг притягувати їх у Себе Великим Вселенським Магнітом — Великою Любов’ю!

Я багато разів приходив на Землю. Я залишився в легендах як перший Божественний Імператор Китаю.

— Чи багато було в Тебе учнів, що збагнули Творця?

— Так. Для них Я розкривав Вище, так само, як і для вас.

Є дві основи, збагнення яких дозволяло Моїм учням успішно освоювати все інше. Це — спокій і руки духовного серця.

Спокій — це основа вміння розчинятися. Спокій — це основа здатності свідомості бути незасміченою нічим, бути прозорою…Той, хто здатний стати спокоєм, — здатний пізнавати.

Є явище прозорості. Є прозорість води, прозорість повітря. А Дао — це Щонайнайтонша Прозорість!

Далі, для того, щоб навчитися пізнавати себе*, потрібно бути у спокої! — відчувати руки свідомості: руки духовного серця. Потрібно навчитися торкати руками духовного серця об’єкти нематеріальних планів так само, як руками тіла ми доторкаємося до матеріальних предметів. Потрібно навчитися відчувати багатомірний простір — як воду — і гребками рук пересуватися в ньому, як у водному середовищі…Якщо освоїти це — світи по інший бік “дзеркала” стають легко пізнаваними. А ТамВеликий Спокій

— Хуане-Ді, як знайти силу, що дала б абсолютну невразливість стосовно негативних енергетичних впливів?

— Зрозумій, що окреме “я” не може мати абсолютної сили! У всесвіті є лише одна така сила — це Сила Творця!

Для того, щоб з’єднатись із цією Силою, необхідно, зокрема, навчитися приймати розвиток подій — як прояв Волі Творця. Необхідно також прийняти для себе те, що Він повністю контролює все, що відбувається у всесвіті.

Злиття із Силою можливе лише за повної відсутності проявів індивідуального “я”, тобто коли ти приймаєш події, не бажаючи особисто певного результату. Тільки тоді ти будеш невразливим.

… Моє Життя — це безперервний розвиток, безперервний рух до нового. Я ніколи не залишаюся колишнім, Я перебуваю в безперервній зміні.

Все існуюче, все те, що відбувається будь-де, — безпосередньо пов’язане зі Мною.

У Глибинах Мене — джерело, початок усього.

Звідти — із Глибин Мене — Моєю Силою проявляється все, що одержує буття. Всяка річ існує лише тому, що Я даю їй можливість бути!

І тепер ти повинен зрозуміти, що за всякою річчю, за будь-якою подією стою Я!

Будь-який прояв — навіть те, що видається тобі найогиднішим, — має місце тому, що саме Я подарував йому таку можливість.

Тому — нікого і ніщо не засуджуй!

… Великий, безкрайній Океан Дао є Основою всього проявленого світу. Ніщо не існує саме по собі, незалежно від Нього!

Усе в світі Творіння з’являється — і згодом зникає. А Дао залишається — Живе, Вічно Суще!

Нехай кожний спробує відчути це, співвіднісши все тимчасове, обмежене у проявленому світі — з нескінченним, безкрайнім Життям Океану Дао.

Для того, хто усвідомив, відчув це співвідношення, стане зрозумілим, до чого йому треба прагнути на своєму шляху. Це допоможе йому робити правильний вибір і не впадати в ілюзію, вважаючи будь-що в матеріальному світі суттю всього свого життя...

— Хуане-Ді, розкажи що-небудь зі Своєї біографії.

— З якої?

— Розкажи про те, що було б корисним для нас. Або про те, що було б приємно згадати Тобі.

— Добре.

… Одне з Моїх втілень дуже відрізнялося від інших. У Мене було тоді одночасно сім сильних учнів, яких Я посвячував в останні щаблі буддхі-йоги. Кожний був Мені, як син, кожний був Мені, як молодший брат! Кожний готовий був стрибнути за Мною в прірву або ввійти у вогонь, не вагаючись ані секунди... Вони слухали Мене і розумом, і серцем, і всією свідомістю своєю, яка було величезною в кожного.

Це була рідкісна удача! Це було подібне до сяйва семи Сонць, які потім одночасно ввійшли в Отця. Таке рідко трапляється в історії всесвіту... Ви знаєте, що таке — медитація групою... Сила взаємозлитих, синхронно діючих свідомостей зростає багатократно...

Це було прекрасно! Вони спрямовувалися свідомостями в Мене, Я вів їх, і Я ж — із вселенських Глибин — підхоплював їх і розчиняв у Нескінченності Творця…

… Коли Вони — згодом — приходили на Землю, то іноді обирали ім’я Хуан-Ді... Воно належало їм по праву як спадщина, а Мені іноді здавалося, що це Я Сам знову втілився на Землі...

… Світле майбутнє чекає на всіх вас! Світло знань проллється через вас на Землі! Але Ми розуміємо, що це — процес поступовий.

Ми всі — за вас! Ми разом із вами працюємо на благо еволюції людей і на благо Еволюції всесвіту!

 

Зміст