Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Вухастик

Ми знайомі з Вухастиком уже багато років. На Його місці сили, всередині Його Махадубля, — ніжний Божественний Пломінь, що дарує стан радості і щастя. У Ньому винятково легко прочищати енергоструктури тіла — чакри та меридіани. Також — самим звикати до буття як Божественної Свідомості. Тут же — на особливих точках — передбачена також можливість тренувань з повного перенесення свідомості в анахату з головних чакр. У попередні роки ми приводили сюди учнів, які опановували початкові щаблі.

А зараз ми прийшли до Вухастика в гості спеціально, щоб взяти в Нього інтерв’ю про Його минуле...

— Коли Я був втілений на Землі, вона виглядала інакше, ніж зараз. Тоді росли папороті висотою з нинішні дерева...

Спосіб життя людей був таким, що зараз його назвали б примітивним: люди не будували будинків, не носили одягу — у цьому не було потреби: адже було тепло. Люди жили, як мавпи, але при цьому інтелект тих, кого надсилали сюди втілюватися з інших планет, був високим.

Я дійсно був втілений в “кам’яновугільний” період розвитку планети і з тих пір жодного разу не втілювався на Землі.

— Але, все-таки,... як з’явилися тут перші люди?

— Серед перших утілених у людські тіла це був і Я! А тіла перших людей Бог створював прямо тут. Люди були самостійною біологічною гілкою.

Людина не пішла від мавпи. Але й матеріалізації перших людських тіл — теж не було.

— Це були мутації від мавп?

— І так , і ні. Предком людини з голою шкірою була волосата людина.

— Але Ти розповідав, що в ті часи ще майже не було ссавців...

— Зате був Я!…

У ті часи були лише дуже маленькі вогнища людського вигляду, всього два-три-чотири на всій планеті. Тут з’явилися і розмножувалися перші люди. У той час також були ящери, динозаври і літаючі дракони... Це все Я бачив на Власні очі.

— Ти втілювався до того на інших планетах?

— Так. З інших планет Я і приніс можливість пізнання того, що таке є Я.

— Тебе можна назвати першим Аватаром Землі?

— Так і є. Хуан-Ді втілювався в Китаї набагато пізніше, ніж Я.

Оскільки тоді людей на Землі було дуже мало, палеонтологи ніколи не знайдуть залишків їхніх тіл: відбулася повна дифузія останків. Коли палеонтологи знаходять якісь окам’янілі кістки — це одиниці з мільйонів або навіть мільярдів останків. Зберігається тільки мізерна частина — і то завдяки тому, що вони потрапили в особливо сприятливі умови для збереження. В іншому випадку вся земля була б вкрита кістками! Але це не так!

— Якою була кількість людей в ті часи?

— Їхня чисельність вимірялася десятками. Фактично, кожна така група була родиною, яку можна порівняти з родиною... добре знайомих вам і улюблених вами тетеруків. Ніколи не буває, щоб тетеруки тут інтенсивно розмножилися, щоб їхньої зграї були тисячними: бо їхню чисельність обмежують насамперед хижаки. Так і тоді — була певна “зграя” людей, на яких час від часу нападали ящери і динозаври... Вони проковтували тіла тих людей повністю... — які вже тут можуть бути палеонтологічно значущі останки?!

Ссавці в ту пору теж були, але мало: причина — та сама. Найбільше було дрібних гризунів.

Інтенсивне розмноження людей почалося тільки після, як зараз говорять, “великого заледеніння”, коли динозаври і ящери майже зникли.

— З якою метою Ти втілювався в ті часи?

— Втілювався — з метою дати початок людському виду. Також — навчав людей тому, як виживати, і прищеплював людяність, закладаючи і підтримуючи основи моральності.

— Ти сказав, що втілювався на іншій планеті. Чи не розповіси детальніше про тамтешнє життя? Чи можна назвати словом “люди” тих, хто, зокрема, живе там?

— Там і зараз є життя, подібне до земного людського. Так, там є матеріальні тіла, досить схожі на тіла земних людей. Людський геном — це те, чим володіють Небеса!

— Наскільки там розвинена цивілізація?

— Розвиток свідомості там на першому місці. А закономірність процесу розвитку душ — скрізь, у всьому всесвіті, така сама.

Прошу звернути увагу на те, що Бог дуже просто управляє еволюцією фізичних тел. Генна мутація підвладна Йому абсолютно. От чому не слід дивуватися такому швидкому утворенню людських тіл у ті часи, коли тіл інших ссавців ще було дуже мало. Цими словами Я підправляю описану Дарвіном і Уоллесом теорію еволюції фізичних тел.

— Що за душі втілювалися в тіла перших людей? Адже душі людей — в еволюційному плані — повинні бути, в середньому, вищі душ, втілюваних у тіла ссавців, яких у ті часи майже не було?

— Переселення душ у міжпланетному масштабі — для Бога не складає ніяких труднощів! Це — дрібниці! Так само, як і душ будь-яких тварин: чи то миша, собака чи кит.

— Яким було життя людей на тій планеті?

… Вухастик у відповідь показує палаци, оточені високими стінами, місцевість, дуже схожу на нашу степову, з пагорбами, розділеними ярами, людей. Люди — невисокого зросту з довшими руками, обличчя схожі на ті, які ми знаємо, наприклад, по південно-східній Азії, але набагато вище чоло. І більші вушні раковини.

— Для чого потрібні стіни навколо житлових будівель? Теж були війни?

— Еволюція людського виду скрізь була такою, як і на планеті Земля. Були епохи розбрату і воєн. Була зброя у вигляді, зокрема, алебард, також була і вогнепальна зброя. Все було дуже схоже на те, що було пізніше і на планеті Земля. Той самий людський вид!

— А на інших планетах?

— Усе скрізь однаково живе і розвивається — за тим самим законами.

Істоти з людиноподібним розумом, але з тілами, не схожими на людські, це все — казки.

Відмінності у формах людських тіл — так, безсумнівно, є. Але подібні відмінності є й у межах планети Земля.

— Чи існують міжпланетні кораблі?

— Розпитай про це Володимира: він сам їх спостерігав, і все про це знає.

Але це все стосується насамперед нематеріального плану.

— Все це існує на нематеріальному рівні?

— Я мав на увазі не це. Матеріалізація — існує, зокрема, міжпланетних кораблів. Але між планетами вони в матеріальному вигляді не літають!

Яких тільки винаходів не наробив цей людський вид!

Ці апарати існують лише для переміщень у сфері притягання планети: для того, щоб тим астронавтам зручніше було себе почувати. Також — щоб іноді творити дива... і спілкуватися з деякими землянами...

А для свідомостей — відстань значення не має.

— І гриби на тих планетах ростуть?

— Так.

— А де були перші поселення людей на Землі?

— Такі вогнища в сиву давнину виникали і в районі Нової Землі, тобто до півночі від Сибіру, і в Африці, пізніше — у Малайзії. Чому? Тому, що екватор у ті давні часи іноді розташовувався майже перпендикулярно сучасному екватору...

— Зміщення осі обертання Землі, а, відповідно, екватора викликано ударами великих космічних тіл по поверхні Землі?

— Так. І таке відбувалося в історії планети не один раз.

— Чи можна говорити в такому разі, що ніякого “льодовикового періоду” — як епохи “виморожування” всієї Землі — насправді не було, просто північний полюс “блукав”?

— Так. І такі істотні зміщення осі обертання Землі і, відповідно, обох полюсів — відбувалися разів п’ять. І щораз над новими полюсами поступово виростали льодовикові дахи.

— Спасибі Тобі!

 

Зміст