Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Адлер

Одного разу восени Пастор Ларі і Фреді повели нас на побачення ще з одним Представником Творця — Божественним Адлером. Ми довго йшли лісовою доріжкою серед соснового лісу, просоченого ранковим туманом і піснями птахів.

— Адлер — це Найбільший Учитель, який завжди був на Землі. Вам належить узяти в Нього інтерв’ю, — говорили Вони.

І от — перед нами величезний Махадубль Адлера, що піднімається на сотні метрів над лісом.

Ми розташовуємося в точці, вказаній Ним, розпалюємо невелике багаття, гріємося, п’ємо каву з бутербродами, трохи відпочиваємо, потім просимо Його розповісти про Себе.

Він починає:

— Я не втілювався на Землі з метою учнівства на Бога. Бо Я приходив сюди вже Аватаром.

Уперше Я почав з’являтися в матеріальному тілі на цій планеті приблизно в ті ж часи, що описував Вухастик, тільки дещо пізніше Його.

Пізніше основне вогнище духовної культури почало формуватися в західному Середземномор’ї.

— Атлантида?

— Так. Із Середземного моря вихід в океан — ті краї. Хоча зараз обриси суші там — зовсім інші.

Атлантида — це Моїх Рук справа: від початку і до кінця Я створював духовну культуру Атлантиди. Звідти вона частково перейшла до Єгипту.

Щоразу захоплюючи гідних людей, Я вів їх у Себе — втілення за втіленням, хвиля за хвилею. Так Я втілювався там кілька разів.

У середні ж століття Я працював у Європі і мав при цьому тільки одне тіло: з XIV по XVIII століття. Я міг у ньому з’являтися і зникати, але це було завжди одне й те саме.

— Наполеоном керував Ти?

— Так.

— Чому йому не вдалося звільнити від інквізиції Росію?

— Епопея Наполеона зайшла в глухий кут, коли він проголосив себе царем на Землі, забувши про керівну роль Бога. Повинна бути не царекратія, а Теократія — тоді все буде в порядку!

— Чи було помилкою те, що він пішов на Росію?

— Помилка була раніше: тоді, коли він став відчувати себе царем. Він повинен був відчувати себе подвижником од Бога.

— А з самого початку він не відчував себе царем?

— Спочатку він відчував себе пророком і виконував Мою Волю — Волю Творця.

Моє останнє Втілення було в Нідерландах.

— Королем?

— Ні. Але був при дворі. Виконував роль радника, але не у вузькому значенні, не як посада, — але був наближеним до монархової особи.

В історії були описані “безсмертні” люди, тобто ті, хто мав безсмертні тіла...

— Сен Жермен?

— Це — з розряду легенд. Але Я саме так представляв Себе серед людей: проходив в одному тілі крізь століття.

— Зараз Ти втілений?

— Ні.

… Адлер показує Свій вигляд, у якому Він жив серед людей:

— У цьому вигляді Я прийшов до Нідерландів.

У Нідерландах і зараз паростки духовності є серед молоді. Тому Я спрямовую ваші погляди туди. Там потрібно дати інформацію про Мене. Там є підростаюче покоління, приблизно 20-літнього віку, і там їх багато — майже 200 осіб — молодих, сміливих і сильних. І через Мене вони незабаром довідаються про вас.

… А зараз Я розповім ще дещо зі Своєї історії... Це не можна прочитати в історичних манускриптах або знайти в інтернеті...

Так, легенди про “безсмертних” збереглися і у Південній Індії, і в Китаї, і в інших країнах Південно-Східної Азії і на Американському континенті. Так проявляли Себе Божественні Вчителі, Які є Кураторами розвитку цивілізації, проявляючи Себе іноді навіть тілесно там і тоді, де і коли можна підправити напрям історії розвитку душ на Землі — не історії подій, а напряму зростання, еволюції душ.

Я не виступав у ролі пророка або Месії, навколо якого збираються юрби і слухають ідеї “з перших вуст”. Але там, де з’являвся Я серед хаосу, темряви і неуцтва, — там з’являлися і перші іскри світла, перші ідеї добра, перші думки про свободу...

Я з’являвся так і зникав, не привертаючи до Себе уваги, будучи Безмежною Свідомістю, скріпленою з тілом, що, як лінза, пропускало на матеріальний план ідеї і думки значно ефективніше, ніж із невтіленого стану, — ідеї, подібні до крапель дощу, що падають на сухий ґрунт..., коли ще дуже далеко до сходів...

Чи хочете брати участь у подібній роботі?

— Що для цього потрібно?

— Потрібне ще більше пророблення тіла енергіями Творця, стан Континуума із Творця. Також — те, про що говорив Ісус: “Кожна клітинка Мого тіла стала свідомою”...

Для цього усвідомлення себе в Океані Творця повинно стати постійним, незмінним станом, а енергії матеріального тіла — заміщені.

Тоді знаходиться можливість жити, маючи тіло на Землі, — з повним усвідомленням Бога. Тіло тоді відіграє роль контактної ланки між Творцем і Його Творінням. Воно стає подібним до лінзи, або, якщо хочете, щілини, що фокусує Промінь Божественної Свідомості, Божественної Енергії — на матеріальний план.

… Моя робота в середньовічній Європі в XIV — XVIII століттях дозволила повільно підняти хвилю Відродження.

… Дуже повільно любов і свобода визрівають у душах. Сторіччями краплі Божественного Світла падали в темряву і, здавалося б, зникали безвісти..., але це — не так, і вони давали сходи...

Це саме Я піднімав хвилю лютеранства, Реформації в Європі: тобто ідей про можливість Бога спілкуватися з людиною прямо, без посередників, без обрядів... — Франція, Німеччина, Нідерланди... Це було завершено визвольною хвилею Наполеона, що майже змела бруд інквізиції з лиця Землі, про це Я вже розповів...

Еволюція душ — повільний, поступовий процес. Рабство душ, для яких ідеї свободи немислимі, ідеї любові не прийнятні, — не може бути зруйноване миттєво. Про цю роботу Божественних Учителів Ми вам уже говорили, це розповідали і Висотін, і Россі, і Бабаджі. Для цього не потрібно мати вічне тіло... Кожний з Нас здійснює Свою частину цієї роботи.

Представники Отця: Ісус, Крішна — створювали “діри” в “полотні” матеріального плану, через які возвіщали Істину, через які вели в Глибини Абсолюту…Я ж був непомітний — як дотик невидимого пензля до полотна, як дотик світла. Але ці сліди залишалися в історії душ. Я фізичним тілом проникав туди-сюди, як голка, що робить стібки ниткою Божественного Світла, вплітає Промінь Бога в картину матеріального плану.

— Розповіси докладніше історії Твоїх життів?

— Розповім коли-небудь, принагідно. Це було б цікаво, не один роман можна написати...

Але Я хочу, щоб ви бачили все це зсередини: з Мене, а не із себе…

Наповнюйте й надалі свої тіла новим життям — Життям Вищого “Я”!

Я поведу вас до Мети як ведуть — за руку — за собою!

Пориньте з головою, повністю, в Мене — Океан Споконвічної Свідомості! Відчуйте, усвідомте себе цим живим Безкрайнім Світлом! Скрізь — Світло: скрізь, куди б ви не вирушили!

— А як же матеріальний план і взаємодія з ним?

— Це — набагато простіше, ніж ти думаєш. Набагато важче повністю розчинитися в Мені, злитися зі Мною повністю, перенісши в Мене самовідчуття.

А потім — дрібниці: адже ти ж дивишся свідомістю в Мене, перебуваючи тілом у матеріальному плані! При цьому ти відчуваєш, вивчаєш, пізнаєш. Тож точно так роби і навпаки!

Саме так діяв Я протягом століть, маючи вічне тіло на матеріальному плані: Я жив і працював на плані Духа, по інший бік від світу матерії. Тіло працювало “маяком” — щоб втіленим легше було знайти Шлях Додому: в Обитель Єдиного Творця. Всі діла вершив Я таємно, за “Завісою”, не проявляючи зайвої активності на матеріальному плані.

Я був таємним радником правителів і великих умів. З Мого бездонного “колодязя” черпали вони свої знання.

Ще починаючи від перших людей на Землі, Я працював у напрямі одухотворення людства. Я завжди ніс Істину і Знання про Єдиного Творця всесвіту.

— Розкажи, будь ласка, про Твоє становлення Творцем. Адже колись Ти вчився на Бога?

— Колись — так, але не тут, не на Землі.

Це було в іншу епоху Еволюції. У цій Кальпі Я завжди був Частиною Єдиного Океану Споконвічної Свідомості, і щоразу Він поміщав Мене — як Свою Частину — у нове тіло. Я не проходив у цій Кальпі весь цикл еволюції, починаючи з мінералів і рослин. Я залишався Сином Єдиного Творця і ніколи не відривався від Нього, поринаючи повністю в матерію.

Ти знаєш, як важко відбувається зараз у людей трансформація свідомості — від “я” людини в “Я” Творця. Я б назвав причину — “матеріалізацією душ” — у значенні “проростання” матеріального у свідомості людей. Вони забули, що, насамперед, людина є душа, свідомість. Так людина перестає розуміти своє призначення, втрачає розуміння сенсу життя.

… Творець із самого початку доручив Мені створення цієї планети. І далі Я багато разів втілювався на створеній Мною Землі. Я — її Засновник, Творець, Хранитель — і Спокій тих душ, які пізнають Мене. Я їх усмоктую, поглинаю — спочатку проявляючи Себе як Святий Дух, Брахман, а потім і як Творець.

Тепер вам зрозумілий “розклад сил” на цій планеті?

… Гідних вищих посвят душ — мало зараз на Землі. І якщо почати “на швидку руку” “ліпити із чого доведеться”, то не буде потрібного запасу міцності — і відбуватимуться “збої”, що приводитимуть до трагедій ті душі, які забажали того, що їм реально не під силу, або до перекручень істинних знань, які зараз так важко відновлюються Богом у споконвічній чистоті.

Уся глибина цих знань не доступна і не потрібна більшості душ, які живуть зараз на Землі в тілах!

— Як відокремити те, що можна пропонувати всім, — від “закритого”: адже в усіх наших книгах є майже вся повнота знань?

— Книги написані так, що вони самі працюють як фільтри. Вони не стають “бестселерами”, їх приймають одиниці з тисяч. І не треба змінювати цей принцип, роблячи що-небудь “на догоду публіці”.

Але потрібно обов’язково створювати чисті джерела істинних знань по всій планеті, до яких Я легко зможу вивести гідних шукачів!

Це завдання вже почало реалізовуватися через мережу сайтів, переклад і видання книг іншими мовами. Далі піде видання та продаж книг і фільмів у багатьох європейських країнах і на Американських континентах.

Зрозумійте: потужний виплеск Енергії Творця в людський світ відбувається при створенні вами і книг, і фільмів, і сайтів! Це дозволяє хвилям цього Світла розширюватися навіть на тих, хто поки не читає і не шукає таких знань! Це вплив — поступовий, його ефект — не помітний відразу. Ідеї і знання приходять через вас у створений світ, і — поступово — починають визрівати зміни. Це — уже не ваша турбота. Ваша справа: світити, дарувати, спрямовувати Промені Божественної Свідомості у світ, нести любов, знання, красу! Це — частина процесу формування нового буття Землі, а механізми ви навчитеся бачити пізніше.

… Є три щаблі прояву Божественності через людські тіла:

Перший щабель — це геній, коли Вище “Я” Божественної Душі проявляє себе за допомогою тіла людини, а мала частка свідомості при тілі і розум тіла є тільки “інструментом” у Божественній Руці. “Інструмент” не усвідомлює Свою Єдиносутність Творцеві. Він — тільки провідник Божественної Енергії в світ втілених людей.

Другий щабель Божественного Прояву — це пророк. У цьому випадку частка свідомості, скріплена з тілом, усвідомлює Волю Творця, здійснює слова, знання, стани Божественної Свідомості у повному розумінні та усвідомленні, але цей стан — не постійний. Є час, коли зв’язок зі Споконвічним Планом не активований.

А третій щабель, це — Вище Божественне усвідомлення, коли кожна частка свідомості, скріпленої з тілом, також стає Божественною. Мало хто досяга цієї стадії на Землі. Зазвичай такими приходять на Землю Аватари, що колись уже досягли Божественності.

Хочу додати, що за відсутності тіла кожна Божественна Душа завжди тотожна Споконвічній Свідомості. Така Душа, зживши маленьку крапельку “себе”, що виникла при проектуванні Божественної Енергії на матеріальний план, вливається потім в Океан Споконвічної Свідомості, в Якій Ніхто не є “кращим” або “гіршим”, “вищим” або “нижчим”. Там Усе — Єдине Божественне “Я”!

Але, працюючи потім із невтіленого стану в Творінні, Кожен знову проявляє Свою Божественну Індивідуальність. І тоді можна помітити відмінності. Різні — можливості та уміння, які були набуті, різний і обсяг Свідомості, якою Божественна Індивідуальність може діяти в Творінні. Ця різниця є в діяльності в Творінні, але в Обителі Споконвічного — Всі Єдині.

… Пам’ятаєте фантазії деяких езотериків про те, що Бог створив Творіння “від нудьги”, що тільки у Творінні Він може “усвідомити Себе”? У цих абсурдах є відгомін істини про те, що лише Та Частина Споконвічної Свідомості, Що пройшла увесь цей цикл еволюції, — тільки така Частина Мене здатна до найактивнішого Буття Творцем. Саме ці Частини стають Проявами Доконаного Споконвічного Цілого, що найактивніше функціонують, Творцями нових світів у всесвіті.

От так живе й еволюціонує Бог!

— Що Ти порадиш нам конкретно зараз?

— Матеріальне тіло повинно бути покладене на Споконвічний план Буття, а потім занурене в Океан Споконвічної Свідомості. Кожна клітинка, кожен атом тіл фізичних має в глибині — Споконвічну Свідомість, Що може бути усвідомленим станом кожного з вас тепер, зокрема, і всередині ваших тел.

Тіло — як паросточок на тілі планети. І в тілі твоєму, і в тілі Землі — можна знайти прояв усіх планів багатомірності.

За будь-яких несприятливих обставин не слід концентрувати на них всю увагу. Варто бути Єдиним Ми!

Чим Я відрізняюся від вас? Моє “Я” не протистоїть Єдиному, а збігається з Ним. Ваше завдання — переселитися самоусвідомленням туди, де є тільки Вище “Я” (або Вище “Ми”).

Спочатку потрібно злитися з Гармонією всього, що навколо, включаючи Нас. Все навколо — любить вас! Ваша зустрічна любов народжує Злиття. У взаємній любові з Абсолютом — розчиняється нижче “я”.

Я — в усьому і в кожній істоті! І Я ж — із Глибин — все це проявляю, всім управляю, і кожному дарую свободу волі!

Ти тут — для того, щоб пізнати Єдність! Немає іншого способу пізнати Єдність, як бути тут, у втіленому в тіло стані.

Найвище щастя душі полягає в Злитті з Творцем. Немає щастя більшого!

Ти тут — для того, щоб вростати в Мене! Ти тут — для того, щоб донести ці знання людям!

Нехай кожний усвідомлює, що часу в нього для Мене, для життя на Землі, для реалізації того, що Я сказав, — залишилося зовсім мало!

Як потужний вир всмоктує в глибини ріки — і вже ніколи не спливти назад — так губить людей старість, що непомітно підкрадається!

Але Воїн Духа повинен мати сильний розум і сильне, міцне, здорове тіло.

Чи не здається вам, що сказане Мною, — правда?

І кожний із присутніх тут просто зобов’язаний зробити свій особистий внесок у реалізацію сказаного Мною!

Інакше... Підуть дощі... Подмуть осінні вітри, листя опаде з дерев, випадуть сніги... Аби не вийшло так, що Я скажу тоді — брати намічені вершини... вже пізно! Осінь — це старість...

* * *

— На підвладній Мені Землі Я завжди перебуваю з вами. Я перебуваю й з усіма істотами. Все це тут створено саме для того, щоб душі могли наблизитися до Мене, пізнати Мене, влитися в Мене!

Усвідомте: вся ця Земля створена для того, щоб кожний, хто живе, в остаточному підсумку міг пізнати щастя Злиття, а потім — буття Єдиним! Кожний має на це шанс! Кожний може спрямуватися, і той, хто шукає, — хай знайде!

При цьому, кожен на духовному Шляху відповідає за себе сам. Колективної відповідальності тут не буває. Кожен бере з Океану стільки, скільки може вмістити. І навіть Той, Хто Дійшов, — продовжує рости в Мені, з Мене.

Перенеси самовідчуття повністю в Мене!

Усе, що ти робитимеш, виходитиме, якщо ти діятимеш із Глибини!

Я хочу навчити гідних повноти Нірвани — саме стійкому стану життя в Єдиному, у Співрозчиненій Множинності, Яку називають Творцем, Ішварою, Аллахом, Дао. Там немає навіть тіні “себе”. Є лише ЄДИНИЙ стан Любові і Спокою, Сили і Ніжності. І, щоб відчувати Себе, можна використовувати тільки Руки — безліч Рук, подібних до Моїх.

— Як допомогти тим, хто не витримує швидкості або випробувань Прямого Шляху?

— Зрозумій, що Я нікого не залишаю без допомоги! І нікого не позбавляю Моєї любові! Просто кожному Я даю те, що йому зараз потрібно. І хвороби, і різні труднощі, і самотність — це теж Мої уроки, допомога душам для усвідомлення помилок та очищення.

Я відводив людей від вас не тільки заради вашого успішного просування, а й для їхнього блага, для їхньої правильної еволюції.

Адже це добре, коли повнота Божественного усвідомлення прийде до них у наступному втіленні (звичайно, якщо все розвиватиметься успішно)! Я зможу втілити ці душі в потрібний Мені час, у потрібному місці — і тому створюватиму нові хвилі пробудження Істини в душах людей на Землі.

Побач, однак, і те, що ті, про кого ти зараз думаєш, одержавши знання, відмовилися служити Мені у всій повноті, коли Я їх про це просив. Але добре, якщо вони зроблять це в майбутніх життях — і завдяки цьому увіллються в Єдине Ми.

… Я є Все! У кожному прояві вчися бачити Мене! Всі, хто приходить до тебе, — це Моя Воля, це дія Моїх Законів!

Твоя доля — у Моїх Руках... Що ти ще хочеш?

Змирися — і Сила Моя прийде в світ через тебе!

Змирися — і ти приймеш смерть таку, яку Я повелю тобі прийняти!

Змирися — і ти приймеш життя таке, яке Я тобі пошлю!

Змирися — і тоді відбудеться все те, що має бути!

Змирися — і Радість Моя прийде в світ через тебе!

Змирися — і Ніжність Моя прийде в світ через тебе!

Змирися — і Любов Моя прийде в світ через тебе!

Тільки тоді, коли ти це зрозумієш і виконаєш, Я дам тобі Силу змінювати неминуче, творити неможливе*!

 

До Мене притулись!

Поцілуй Моє Світло душею — вустами її,

Обійми Мене ніжно-преніжно руками,

Серце щире, любов і чесноти свої

До Мене притули і живи між віками!

 

До Мене притулись — і тоді Я ввійду

У тебе… І ти — станеш, і будеш ти Мною!

Я заповню тебе, отже Себе знайду

Й буду Спокоєм, вічним Собою!

 

Я наповню Собою все тіло твоє

Вогнем, що палає з Глибин от Моїх.

Живий той Вогонь і тільки Він є

Єдиний — Творцем сил твоїх!

 

Він Єдиний для всього і Він є Буття.

Основа у всесвіті — без привілеїв!

Вогонь цей, що творить і живить життя,

Це Сила Любові Моєї!

 

Тебе навчити хочу Мною буть!

Я хочу навчити тебе любити,

Як Я люблю!

Я хочу навчити тебе говорити,

Як Я говорю!

 

Я хочу навчити тебе дивитися

З Моїх Глибин!

Я хочу навчити тебе буть Вогнем,

Вогнем, що тільки Один!

 

Дозволь Мені злитись з тобою!

Променистим Світлом сяй!

Сонцем Живим Моїм

Усе навколо ти осявай!

 

Я розкриваю Обійми Мої,

Я вбираю тебе у Мою Любов!

І тоді — Любов’ю Моєю на цій Землі —

Сонце Бога сходить в тобі!

 

Свобода

Земля щира, ніжна — на Грудях Моїх!

Моїм Подихом все оповито!

І кожен руками сердець свої

В Мені! Воєдино Все злито!

 

Народилась свобода. Живе вона тут —

У спокійній Моїй Глибині!

Життя Джерело — не коло, не кут —

Безмежжя, що в Вищім Вогні!

 

У світ потім сходжу я — кожним із вас —

Зі вселенських Моїх Глибин:

Люди, Світла Потік йде до вас

Із Вогню, Що Єдиний, Один.

 

Я знаю про кожен ваш крок наперед!

І тільки в Злитті, і тільки зі Мною

Ви пізнайте таємний прохід уперед,

Щоб на Землю вернутися Мною!

 

 

Зміст