Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Сільвіо Мануель

— Я, Сільвіо Мануель, кажу: лише здатні дерзати можуть упевнено йти Шляхом пізнання! Треба мати відважне серце, щоб відправитися в політ у Незвідане!

Таким був і Мій Шлях. Відправившись у подорож мага в незвідані далі, Я ніколи не думав про повернення назад до “земного”. Я був спрямований тільки до нових, ще не звіданих просторів, що чекають Мене на Шляху. Життя, заповнене магією, і ще не розкриті простори — вабили Мене вперед!

Але, у міру просування, Я наповнювався Мудрістю. З “невгамовного”, що рветься в невідомі далі, мандрівника-мага Я перетворювався на розлитий Спокій, що обіймає Собою все.

І поступово Я знаходив розуміння-відчуття істинної Мети Шляху, що дарувала Мені Сила.

І одного разу зі стану окремого шукаючого “я” Я перейшов до стану Вищого “Я” — і став нескінченним Силою-Світлом.

— Як Ви зуміли досягти всього протягом одного життя?

— Це було єдиним сенсом життя кожного з Нас. Побачивши “неймовірну” перспективу, що відкривається перед Нами, Кожен викинув зі свого життя все інше, “випустив з рук” усе, за що тримався раніше.

Хочу у зв’язку з цим сказати про відчуженість як необхідний атрибут життя духовного воїна.

Відчуженість має на увазі дві речі: систему цінностей, що перед воїном розкриває Дух, і рішучість у дотриманні цієї системи.

Мати відчуженість — означає не гуляти по життю, як на базарі, марно видивляючись по боках, а просуватися вперед, чітко і ясно відміряючи кожний свій крок відповідно до цієї системи.

Про це ж говорив дон Хуан, коли пояснював Кастанеді, що свої дії духовний воїн планує, радячись зі смертю.

І ще: сумне майбутнє чекає тих, хто не шукають і не знаходять, кого із собою брати! Духовний воїн хиріє, слабшає, якщо йому нема за кого боротися!

Спочатку кожний бореться за себе, потім — за інших, і завдяки цьому він зростає. Якщо немає за кого боротися, то він ослабшає і незабаром умре природною фізичною і духовною смертю.

Тому — потрібно боротися!

Запрошую до Мох Глибин!

Але заманювати до Мене, у Мене — нікого не дано!

Свобода, що живе в Моїй Глибині, є вищою нагородою лише для тих, хто істинно готовий рвонутися — і перебороти всі перешкоди, витягти себе із повсякденності і обмеженості вузькими рамками…

У Мене не треба заманювати! Я приймаю в Себе тільки тих, хто зажадав життя зі Мною, в Мені — не в секундному пориві, а готовий спрямувати плин свого життя в Мене!

Як водяний потік, що обтікає будь-які перешкоди і прагне в глибини, тримаєте свій курс і не озирайтеся!

 

Зміст