Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Ісус Христос

— Я — рівний серед Усіх, Хто складає Суть Отця. І немає серед Нас “менш рівних” і “більш рівних”! Адже Ми Всі складаємо Одне!

І, як і кожен із Нас, Я представляю Отця — не залежно від того, яким Ім’ям із багатьох Імен Його називати.

Ця Моя Суть особисто вам відома. Але як мало людей це розуміє! І звідси — та маса еволюційних “відкатів”, трагедій і окремих душ, і цілих держав! Звідси — настільки низька нині еволюційна перспективність планети Земля!

* * *

… При проголошенні імені Ісус крізь хмари холодного сірого дня начало пробиватися сонце… Він прийшов — і кімната заповнилася золотавим Світлом Божественної Свідомості!…

— Чому ти боїшся говорити від Мого Імені? Чим Я гірший від Інших?

— Я... боюся неточністю свого сприйняття зашкодити.... Адже про Тебе — так багато написано, сказано... Хіба потрібно ще?…

— Чому ти не боїшся говорити з Іншими? Ти ж знаєш Мене! І чому ти думаєш, що ті, хто писав про Мене дві тисячі років тому, знали Мене краще? Адже Я є тут з тобою — зараз!

Саме про це Я хочу говорити! Саме про це! Я хотів би сказати це людям — тим, хто любить Мене, тим, хто шукає Мене, і, чомусь, не сміють звернутися до Мене безпосередньо! Я хочу змінити те сформоване становище, коли “Ісус” — це ікона для “моління”..., коли про Мене може говорити... тільки Біблія, та й то з урахуванням того, як її підправили і тлумачать люди...

Я — Живий! Я — тут, у твоїй кімнаті! Я зараз — також і з багатьма Моїми людьми! Я ж — усюдисущий! Адже Я і Отець — Одне!

Я хотів би подарувати сердечну близькість, можливість спілкування — усім, хто любить Мене, усім, хто шукає Мене!

Я хочу говорити зараз, із твоєю допомогою, про реальність Ісуса — Мене — для кожного!

Нехай кожний, хто читає ці слова, відчує Мене зараз Тим, Хто стоїть за його спиною, і, сповнившись любові, попросить увійти у своє серце — у духовне серце...

Я буду з кожним зараз — з кожним, хто цього хоче!

Світло й Любов Отця входять зі Мною — у тебе!

Це — твоє! — по праву дітей нашого Всенебесного Отця!

Якщо ти хочеш — Я приходитиму завжди — завжди, коли ти покличеш Мене у своє серце!

Ти навчишся впізнавати Мене!

Ти навчишся бачити Мене!

Ти навчишся чути Мене!

Я допомагатиму тобі!

Я вчитиму тебе законам Бога — законам Любові!

Я завжди готовий бути з тобою!

Я — поруч! Я готовий бути й у твоєму духовному серці! Я — настільки ж реальний зараз, як тоді, коли говорив із Павлом!

Якщо Світло Любові горить у твоєму серці, то Я — уже в тобі!

Даруй це Світло людям!

Я повторював це безліч разів через пророків! Я приходив на Землю для цього! — для того, щоб Любов Моя і Отця жила у твоєму серці!

Ти запитуєш, як довідатися, що це — правда: що Я насправді зараз — поруч із тобою? Але от: Я ж відповідаю на твоє запитання… І так буде завжди, якщо ти цього захочеш! Я прийду, Я допоможу, Я відповім на твої запитання — бо Я люблю тебе!

Для цього Я був на Землі 2000 років тому! Для цього Я тут зараз! Я хотів би показати людям ще раз Шлях в Обитель Нашого Небесного Отця — Отця твого і Мого! Любов — це Шлях до Отця!

Ти можеш почати просто зараз учитися Любові: відчувай, як Любов Моя і любов твоя разом прагнуть світити всім із твого серця — тим, хто знає Мене, і тим, хто ще не знає!

Знаєш, чим ти зараз відрізняєшся від Мене? Я просто більший: Моє Серце — весь Океан Отця, Що дарує Любов. А ти ще тільки вчишся це робити.

Я люблю тебе! А ти?

Так?! Отже — вийшло! Тільки не похваляйся і не пишайся: ще дуже багато чого належить зробити!

* * *

Зимовий ліс. Але зараз — відлига. Тихо! Починається ранок. Незабаром із-за обрію підніматиметься сонце. А поки — світло лише м’яко обіймає білі стовбури беріз і тоне у густих лапах темної зелені ялин. Туман від снігу, що тане, вкутує сплячу землю м’яким покривалом — поверх сніжної ковдри... Усе спить... Спокій і тиша...

Входжу на місце сили, де завжди присутній Ісус. Тут Світло Його Любові, як сонячне, заповнює галявину. Його відчувають і берези, і ялини, що ростуть тут: особливою красою і силою вирізняються вони від навколишніх дерев!

Збентежений моєю появою заєць — ще не що зовсім прокинувся і тому неспритний — з великим небажанням, озираючись невдоволено на мене, залишає уподобане ним місце. Затишно йому спалося в Любові Ісуса!…

… Багато тварин прекрасно відчувають Святе — на відміну від майже всіх людей…

… Ісус... Він наближає Своє Обличчя до мене...

… Більшість людей звикли вважати, що з Ісусом можна спілкуватися тільки в храмах... Але ж Він — усюдисущий!

І є особливі природні місця — місця сили, святі місця, — де це особливо легко відбувається. Тут — дуже просто сприймати слова Ісуса, зливатися з Ним свідомістю, розчинятися в Ньому...

… Медитація: “Мене нема, є тільки Ісус”...

Тепер Ісус починає говорити:

— Спробуй відчути, як багато душ Я тримаю на Своїх Руках на всіх континентах Землі, як багато є людей, які кличуть Мене: “Ісусе, Господи, прийди до нас!” Це — Моє “поле”, на якому Я труджуся. Це — нива, що Я засіяв колись, — і тепер є безліч душ, які звернені до Мене.

… Суворий зараз на Землі клімат. Я радий, що в тиші ваших північних лісів проросла одна з Гілок Моєї Любові — ваша Школа, яка також і Моя Школа! Ісіхія і любов, що заповнюють серця, — це основа Прямого Шляху до Отця! Це — те, що ви можете подарувати світові від Мене! Робіть це для Мене, робіть це для Отця Небесного!

Потрібно з’єднувати людей у їхній любові до Отця! Потрібно пояснювати їм, що не нові фарисеї, а Живий Бог — Єдиний і Люблячий Небесний Отець — допомагає кожному, хто спрямовує до Нього погляд душі!

Любов перетворює душі! Перетворення й очищення душ у любові дозволяє Світлу Божому зігрівати й освячувати життя таких людей!

Творіть любов на Землі!

Уся Земля для вас відкрита! Скрізь розповідайте про Мене і про Отця!

Духовні серця, які живуть на волі, — це те, що визначає успіх на духовному Шляху! Серця нехай не будуть скутими ні чим! Де такі умови існують? — У лісі, на природі!

Прийміть на себе Місію з поширення істинних знань про Бога, про Мене! Ви — Мої апостоли! І вам треба трансформувати себе зі стану апостолів — у стан Месій! Реалізувати це можливо тільки через служіння. Виконання Місії від Мене може перетворити людину на Месію!

Мовою нових знань про Бога і про сенс життя людей і всього живого — повинні заговорити всі країни! До участі в цій роботі — усіх запрошую! Для цього потрібно, насамперед, перебороти інерцію спокою самих себе.

… Ти знаєш, що головне значення слова релігія — це Злиття! Релігійний Шлях — це коли ти всі сили душі спрямовуєш на те, щоб знайти це Злиття.

Це і є та Йога, про яку говорив Крішна! Це — та Йога, якій навчив Я: “Возлюби Господа твого всім серцем, всієї душею!…”

Повнота любові до Мене — це Злиття зі Мною!

Якщо ти любиш Мене — ти забуваєш про себе і робиш усе спочатку тільки для Мене, а потім — тільки з Мене.

“Розчинитися в Любові...”, “втратити своє “я”...” — і тоді вже особистих, егоїстичних інтересів не залишається!

Що заважає цьому? — Пороки душі! Вони — як чорні плями, чорні вкраплення, які не дозволяють людині розчинитися повністю. Вони — “гачки”, що тримають і тягнуть до “земного”...

… Я хотів поговорити про любов...

Хтось вважає, що любов — це тільки медитації...

Але, насправді, любов дуже багатоаспектна!

Адже і Я є Любов!

А одним із найважливіших проявів любові є турбота про інших. Тільки той, хто по-справжньому піклується про Мене, тобто про Мої душі*, — той гідний Мене! Живучи їхніми інтересами, він забуває про себе. І тільки такий, хто забув себе, потрібний Мені: Я впускаю тільки таких!

Забуваючи про себе — знаходиш Мене!

… Турбота — це втілення інтересів інших: що потрібно їм, що для них найсприятливіше з позиції Еволюції Мене Вселенського.

Служи Мені! — як Я колись служив, як Я роблю це зараз!

Той, хто відмовляється служити Мені, — недостойний Мене!

Той, хто недостойний Мене, — не може жити в Мені!

Учися бути — для всіх — тільки Світлом Чистим, тільки Любов’ю!

Любов — це турбота, прощення, повага, преклоніння...

Розвивайте в собі відсутні якості! Медитація — це не тільки те, що потрібно Мені у вас!

Тримайте, тримайте на долонях Мої душі і під їхньою вагою поринайте в Мене!

… Так, навчитися бути Божественною Любов’ю — непросто! Щоб виконувати цю Волю Отця — потрібно мати силу. Але ж саме в служінні Отцю загартовується серце й міцніють його (серця) руки!

Як поступово розпалюється багаття, так і Любов Бога — вашими зусиллями — може запалитися в багатьох серцях!

Ваше “багаття” уже складене, і Божественний Вогонь уже горить у ваших серцях. Але якщо його не підтримувати власним служінням, то він загасне.

Запалюйте нові серця полум’ям Божественної Любові! Використовуйте для цього будь-яку можливість, адже іншої можливості може й не бути!

Необхідно донести до людей правду про Отця! Хвиля нових знань про Бога повинна прокотитися по всій планеті й напоїти людські душі! І там, де опиниться насіння Господа в душах людей, — воно проросте!

Нехай всі інші життєві цілі для вас зникнуть, нехай перед вами залишуся тільки Я!

Тотальність Мого Буття — от, що повинен освоїти той, хто прагне стати Мною в усій повноті! Мій Р о з м а х він повинен відчувати у своїх діях! Він повинен діяти, не як звичайна земна людина, а як єдиносуща Мені Свідомість! Якщо він обійме собою всю Землю, якщо він відчуває себе єдиносущим Свідомості Творця, Тим, Хто несе людям Землі Істину від Отця, — то він не зможе боятися ніяких земних справ!

Дивіться на справи служіння — з Мене! Підходьте до них — з Моїх масштабів! І тоді будь-яка нерішучість, невпевненість у собі зникнуть! Треба прагнути діяти в земних ситуаціях не зі свого тіла, а з Мене! І прагніть усе глибше й масштабніше відчувати Мене!

— Що потрібно для того, щоб успішніше змінювати світогляд людей? Адже тільки деякі хочуть істинних знань!

— Потрібно прагнути зрощувати в усіх людях здатність любити, давати розуміння, що саме любов наближає до Бога! І ще можна дати відчути дотик Бога. І тоді деякі, зовсім не всі, — спрямуються до Мене!

Хоча іноді насіння падає на кам’янистий ґрунт, але це не означає, що не потрібно сіяти! А де сіяти — Я вкажу.

Пояснюйте, що бажання не одержувати, а дарувати — це є головне!

Особисте пізнання Мене є передумова до служіння Мені!

Але пізнавати Мене — теж потрібно не для себе, не для власного “кайфу” блаженних станів, а для того, щоб потім успішніше дарувати Мою Любов іншим, служити Мені! І лише в результаті цього можна стати Одне зі Мною!

Але при цьому кожному пропонується вільний вибір. І кожний повинен сам вирішувати те, як він повинен сам розвиватися і служити Мені. Причому, повторюю, егоїстичний мотив — не приймається: на Шляху до Мене це не зараховується.

І запам’ятайте: споконвічне право душі — стати єдиною з Отцем!

… Через вас Бог хотів би допомогти великій кількості людей!

— Що для цього треба нам робити зараз?

— Бути відкритими для виходу через вас Сили Бога у Творіння!

Вам треба не просто бути на місцях сили в Злитті з кожним з Нас, з Океаном Отця, — але завжди бути “відкритим вікном”, проходом Творця в світ Творіння:

Я є Двері — через які впускаю в Отця!

Я є Логос — Слова Його Я говорю людям!

Я є Лоза — крізь тіла Наші проростає Велика Сила, Що дарує плоди душам, які дозрівають!

— Як навчитися не виходити зі Злиття?

— Усі чакри та меридіани тіла повинні наповнитися зсередини станом “Сонця Бога”. Привчайтеся так жити! “Сонце Бога” повинно світити крізь ваші тіла — “Сонце”, в Якому єдині ви і Я.

— Розкажи про Себе ще хоч трохи, якщо можна...

— У відоме людям втілення Я прийшов із Отця! Я прийшов, щоб здійснити передвіщене в Писаннях і явити людям Любов Небесного Отця. Я прийшов, щоб усім Своїм життям указати людям Шлях.

… Тіло хлопчика-Ісуса, вихованого в традиціях віри іудеїв, не могло відразу вміщати всі знання про майбутній життєвий шлях, всю повноту Мудрості і Сили Отця. Я відчував у Собі Великі Любов і Силу, що виходять із глибин Мене, але це ще не було знанням про те, що Я і є Месія, Якому належало прийти, про Якого йшлось у пророцтвах…

Я повинен був у тому земному житті знову з’єднатися з Отцем так, щоб Сила і Любов Отця могли вільно проявлятися в світ через Моє тіло. Також — щоб були можливі великі чудеса!

Так, чудесні явища супроводжували все Моє життя з народження. Але повинен був стати реальністю для Самого Мене усвідомлений і прямий прояв Волі і Сили Отця через Мене. Це було необхідно для того, щоб стала можлива Моя широка проповідь серед людей — проповідь законів Любові Отця!

Закони ж іудеїв того часу вимагали мстити, ненавидіти, убивати... Я ж знав і ніс людям Любов Отця!

… З певного віку, пізнавши тишу всередині Свого духовного серця, Я почав говорити з Ним.

І поступово, розгорнувшись у Безмежності Творця, Я почав відчувати Себе обраним Ним для Великої Справи.

Коли Мені виповнилося тринадцять років, Він повів Мене в мандрівки по багатьох країнах, де Я пізнавав накопичені людством духовні знання, включаючи медитативні техніки, необхідні, щоб вести до Отця гідних...

… Я також пізнав Вчення Гаутами Будди — закони любові і співчуття, закони неприхильності до “земних” цінностей.

… Я пізнав Навчання Крішни про Шлях бхакті — сердечної любові до улюбленого Творця. І побачив, що немає іншого шляху, що дозволяє пізнати Бога, крім Шляху духовного серця.

… Я одержував посвяти в Єгипті. І зрозумів істини про необхідність збереження таємниці, що оберігає вищі щаблі Шляху від недостойних.

Я легко відкидав “нашарування” обрядів і легенд, поринаючи в саму суть Учень...

Я й Сам проповідував і вчив у різних країнах. Збереглися записані історії з Мого земного життя, які не ввійшли до Нового Завіту. Вони можуть відкрити тим, кому це цікаво, подробиці тієї частини Мого життя. Але ж не це є головним...

Потім Я повернувся в Іудею, щоб почати ту частину Свого Служіння, про яку знають тепер майже всі люди Землі. Я приніс людям Любов Отця і Його Вчення, а потім прийняв смерть і воскрес, явивши і через це всемогутність Отця!

Я вказав Шлях! І нехай вашими трудами він розчищається і розширюється — цей Шлях до Єдиного Отця!

Запам’ятайте Мою Ніжність! Нехай там, де “немає тебе”, — буде Ніжність Моєї Любові! Нехай це “Поле Любові” стане твоїм, властивим тобі завжди!

Учіться випромінювати Любов-Ніжність! Тіло твоє, кокон твій — нехай заповнює тепер Любов Христова!

Христос — Той, Хто, пізнавши Любов Отця Небесного, злившись із Ним у Безмежності, — приходить сюди, щоб нести любов і знання людям!

Мою Любов — Я передаю тим, хто приймає на себе Місію Великого Служіння Отцю!

Несіть, даруйте Моє Вчення! Я заповідаю вам Мою Любов до людей!

Кожен, хто шукає, повинен довідатися, що він або вона може залишитися зі Мною сам на сам і сприймати Мою Любов, Мою Допомогу!

Тим, хто допомагає людям, будучи Світлом Живим — Тим, Що Зцілює, Тим, Що Перетворює, — дуже важливо показувати всім іншим можливість зламати бар’єр невір’я в здатність людини відчути Бога Живого!

Потрібні “двері” — прохід між “світом людей” і “Світом Бога”. Серце духовне — ось “ключ”, що — у вас в руках! Він відкриває “двері” до Мене, у Мене!

Люблячий вас Ісус

 

 

Зміст