Божественні Вчителі — про Себе

Зміст

Передмова

Одкровення записані: Ганною Зубковою, Михайлом Ніколенком, Марією Штиль, Ларисою Вавуліною, Світланою Єрьоміною, Ольгою Степанець, Антоном Теплим і Володимиром Антоновим

 

Протягом тисячоліть існування людських цивілізацій на Землі багато духовних подвижників, що спрямовувалися до пошуку нашого спільного Творця і наслідували Його Вченню, досягли на цьому Шляху повного успіху, і Самі, ставши Божественними, влилися в Нього.

І тепер Вони, будучи Частинами Єдиного Вселенського Бога-Отця, допомагають нам — втіленим людям, що ще не завершили свою особисту еволюцію. Іноді Вони навіть втілюються для цього знову в людські тіла, стаючи Аватарами, Христами, Месіями — як їх називають різними мовами.

Земні діяння деяких з Них залишилися свіжими в історичній пам’яті мас утілених людей. Це — Крішна, Ісус Христос і Його апостоли, Бабаджі і такі Його Учні, як Лахірі Махасаї, Юктішвар, Йогананда, також — Хуан Матус і Його друг Хенаро, а з нині працюючих на Землі в матеріальних тілах — Сатья Саї Бабá та Девід Копперфільд.

Про деяких інших Божественних Учителів залишилися на Землі лише нечіткі спогади в легендах. Це — Сур’я (“Богиня сонця” у древніх аріїв), Ассиріс (“Бог сонця” древніх ассірійців, що працював також і на території Русі), Лада (відома в древніх слов’ян, вважалася покровителькою сімейного вогнища).

Є й описані в літературі історичні постаті, що теж досягли Божественності, хоча про Них знає мало хто. Це, приміром, Птахотеп (з Ним ми вперше познайомилися завдяки книзі Елізабет Хейч [66]) і сама Елізабет.

У цьому розділі книги наведені цінні — в межах методології духовного вдосконалювання — бесіди з Ними та багатьма іншими Божественними Вчителями.

Щоб краще орієнтуватися в цих матеріалах, треба мати уявлення про наступне:

1. Вселенський простір реально багатомірний. Його мірності (еони, локи) розрізняються між собою за ступенем стоншеності-огрубленості енергій, що заповнюють їх. Найстоншеніша мірність є Обителлю Творця. Рай — мірність близька до неї. Найгрубіша мірність — пекло.

2. Свідомості (душі) різних втілених і невтілених істот перебувають у тих або інших мірностях, які можна, з деяким ступенем спрощення, уявити собі як “поверхи” багатомірної Світобудови. Чим вищий рівень еволюційного просування конкретної душі — тим ближче вона перебуває до Творця.

3. Сенс життя кожного з нас полягає в усвідомленому розвитку себе, метою якого є, насамперед, наближення за якістю свідомості до Творця і наступне входження до Вищої локи. Злиття зі Споконвічною Свідомістю Творця, збагачення Його собою — знаменує позитивне завершення особистої еволюції конкретної людини.

“І запам’ятаєте: споконвічне право душі — стати єдиною з Отцем!” — учить нас Бог (див. нижче).

Люди, що наблизилися до цього стану, здатні до прямого пізнання Творця і вільного спілкування з Тими, Хто вже завершив Свій еволюційний Шлях, — Божественними Вчителями. Їх — як Свідомості — стає можливим легко споглядати й розмовляти з Ними.

… Із чого почати, щоб іти цим шляхом? — Насамперед, із набуття повної етичної чистоти.

 

Аватари

Перш, аніж Нас розіпнуть,

Ми встигаєм сказати Слово!

Перш, аніж Нас уб’ють,

Ми встигаєм злетіти знову!

 

Перш, ніж Ми звідси йдем

До Отчого Дому знов,

Ми на Землю несем

Спокій… Його Любов!

 

Кожен із Нас вписує

В життя Землі Свою долю

Кожен Себе стишує —

За Вашу Любов і Волю!

 

Ми встигаєм сказать, зробити

Задля чого сюди прийшли,

Можем й крила Свої побити,

Щоб за Нами і ви пішли!

 

Діло Його і Ми — живемо.

Усе сповнене Сил Творця!

Волю — що щастя звемо,

Своїм Шляхом йдучи до кінця!

 

На землі нам не треба нічого —

А Наука священна оця.

Щоб в серцях запалилась от того

Чудотворна Любов Отця!

 

Девід Копперфільд,

19 вересня 2004

 

Зміст